JAST surowce kosmetyczne

 

 

Produkty do pielęgnacji twarzy

 

W naszej ofercie:

 

 1. Maseczki alginatowe,
   
 2. maseczki żelowe,
   
 3. maseczki "fusion",
   
 4. peeling enzymatyczny,
   
 5. seria "caviar" - pielęgnacja i oczyszczanie,
   
 6. maseczki gipsowe,
   
 7. maseczki olejowe peel-off.
   

 

1. Maseczki na bazie alginatu

 

Baza alginatowa dla maseczek peel-off

Baza może posłużyć do skomponowania maseczki peel-off według własnego pomysłu. Konieczne jest jedynie dodanie składników aktywnych aby uzyskać indywidualny charakter i działanie maseczki. Wrazie potrzeby służymy pomocą i konsultacjami. Baza maskowa dostarczana jest w wielowarstwowych workach o wadze 15 kg.

 

Acerola Peel-Off Mask

Maseczka z acerolą typu peel-off (hydroplastyczna na bazie alginatu). Przed użyciem maseczkę łączy się z wodą w proporcji 1:3 (proszek/woda). Maseczka jest gotowa do konfekcjonowania, dostarczana w opakowaniu zbiorczym 15 kg.

 

Charcoal Peel-Off Mask

Maseczka z węglem aktywnym typu peel-off (hydroplastyczna na bazie alginatu). Przed użyciem maseczkę łączy się z wodą w proporcji 1:3 (proszek/woda) Maseczka jest gotowa do konfekcjonowania, dostarczana w opakowaniu zbiorczym 15 kg.

 

Moisturizing Peel-Off Mask

Maseczka nawilżająca typu peel-off (hydroplastyczna na bazie alginatu). Przed użyciem maseczkę łączy się z wodą w proporcji 1:3 (proszek/woda) Maseczka jest gotowa do konfekcjonowania, dostarczana w opakowaniu zbiorczym 15 kg.

 

Firming Peel-Off Mask

Maseczka ujędrniająca typu peel-off (hydroplastyczna na bazie alginatu). Przed użyciem maseczkę łączy się z wodą w proporcji 1:3 (proszek/woda) Maseczka jest gotowa do konfekcjonowania, dostarczana w opakowaniu zbiorczym 15 kg.

 

Peel-Off Mask for Eyes

Maseczka pod oczy typu peel-off (hydroplastyczna na bazie alginatu). Przed użyciem maseczkę łączy się z wodą w proporcji 1:3 (proszek/woda) Maseczka jest gotowa do konfekcjonowania, dostarczana w opakowaniu zbiorczym 15 kg.

 

Revitalizing Peel-Off Mask

Maseczka rewitalizująca typu peel-off (hydroplastyczna na bazie alginatu). Przed użyciem maseczkę łączy się z wodą w proporcji 1:3 (proszek/woda) Maseczka jest gotowa do konfekcjonowania, dostarczana w opakowaniu zbiorczym 15 kg.

 

Whitening Peel-Off Mask

hydroplastyczna (peel-off) maseczka o działaniu rozjaśniającym do zastosowań profesjonalnych w gabinetach kosmetycznych. Maseczka dostarczana jest w formie proszku do zmieszania z wodę bezpośrednio przed zabiegiem.
Efekty po zastosowaniu maseczki: nawilżenie, tonowanie koloru skóry twarzy, rozjaśnienie przebarwień, plam. Po zabiegu cera sprawia wrażenie młodszej, promienistej i jednolitej tonalnie.
Maseczka może być również stosowana bezpośrednio po zabiegach oczyszczających, łagodzi zaczerwienienia, podrażnienia skóry.
Składnikami aktywnymi maseczki są:

 1. Witamina C
 2. Wyciąg z Vitis Vinifera o działaniu antyoksydacyjnym, rozjaśniający,m przeciwzapalnym, gojącym, łagodzącym i wzmacniający skórę oraz naczynia krwionośne
 3. Wyciąg z korzenia morwy czarnej stosowany do cery z problemami, jak przebarwienia, stany zapalne i podrażnienia a także do okładów łagodzących, polecany zwłaszcza po zabiegach złuszczających skórę. Ekstrakt z morwy jest składnikiem kremów regenerujących skórę i pobudzających jej odnowę.
 4. Wyciąg z korzenia tarczycy bajkalskiej posiada on bardzo silne działanie przeciwzapalne i znakomicie łagodzi podrażnienia. Spowalnia powstawanie stanów zapalnych. Stosowany w kosmetykach dla skóry wrażliwiej. Wykazuje działanie antyalergiczne i przeciwhistaminowe przynosi więc ukojenie osobom o cerze skłonnej do reakcji alergicznych. Chroni również przed przedwczesnym starzeniem się skóry, wzmacnia włókna kolagenu i elastyny a także pobudza komórki do regeneracji.
Maseczka jest gotowa do konfekcjonowania, dostarczana w opakowaniu zbiorczym 15 kg.

 

Anti aging Chrono Chrome Peel-Off Mask

Maseczka przeciwstarzeniu typu peel-off (hydroplastyczna na bazie alginatu). Maseczka zmienia kolor sygnalizując zakończenie zabiegu. Przed użyciem maseczkę łączy się z wodą w proporcji 1:2 (proszek/woda) Maseczka jest gotowa do konfekcjonowania, dostarczana w opakowaniu zbiorczym 25 kg.

 

Firming Chrono Chrome Peel-Off Mask

Maseczka ujędrniająca typu peel-off (hydroplastyczna na bazie alginatu). Maseczka zmienia kolor sygnalizując zakończenie zabiegu. Przed użyciem maseczkę łączy się z wodą w proporcji 1:2 (proszek/woda) Maseczka jest gotowa do konfekcjonowania, dostarczana w opakowaniu zbiorczym 25 kg.

 

2. Maseczki żelowe

 

Coolness Mousse Mask

Opakowanie 25 kg.

 

Calming mousse mask

Opakowanie 25 kg.

 

Luminous mousse mask

Opakowanie 25 kg.

 

Anti-ageing mousse mask

Opakowanie 25 kg.

 

Sorbet Mousse Mask

Mus Sorbet można przygotować z zimną lub ciepłą wodą, aby uzyskać świeży i orzeźwiające uczucie lub relaksujące uczucie Spa. Łatwy w przygotowaniu, nakłada się go pędzelkiem, można go wmasować w skórę, aby wspomóc absorbcję składników aktywnych. Łatwy do usunięcia po 10 minutach przy pomoccy wilgotnej chusteczki. Efekt to doskonale nawilżona i ukojona skóra odzyskująca elastyczność i odczucie komfortu.
Opakowanie 25 kg.

 

Massage Mousse Mask

Jego pudrowa konsystencja pęcznieje w kontakcie z wodą lub balsamem, tworząc miękki, kremowy mus do masażu. Nietłusty i ultralekki mus może pełnić funkcję preparatu do masażu odżywczego z witaminami bez efektu okluzyjnego. Świeży po nałożeniu stymuluje szarą skórę, aktywuje mikrokrążenie i zwiększa aktywność komórkową. Łatwy w użyciu, idealny do ekspresowego zabiegu na twarz lub ciało zapewnia blask, witalność. Odżywiona i nawilżona skóra jest wyraźnie ujędrniona i rozjaśniona.
Opakowanie 25 kg.

 

Probiotic Mousse Mask

Maska nawilża i zmiękcza skórę, dzięki ekstraktowi o działaniu probiotycznym przywraca skórze naturalną równowae mikrobioty. Skóra jest jaśniejsza i zdrowsza.
Opakowanie 25 kg.

 

Snow Mousse Mask

Opakowanie 25 kg.

 

Detox Shak'air mousse mask

Opakowanie 25 kg.

 

3. Fusion Gel Peel-Off masks

 

Peel-Off Fusion Gel SILVER mask - Step 1

Opakowanie 200 kg.

Fusion Gel Peel-Off Mask - Fix - Step 2

Opakowanie 100 kg.