JAST

surowce kosmetyczne

Przepraszamy strona jest w trakcie aktualizacji

Zamienniki roślinne


 

Roślinne zamienniki dla wazeliny


 
POLYNA R

Skład INCI: Olea Europea (Olive) Fruit Oil (and) Oryza Sativa (Rice Bran Wax (and) Stearic Acid (and) Olea Europea (Olive) Fruit Oil Glyceryl Oleate
Opis: Roślinna alternatywa dla wazeliny. Produkt zapewnia głębokie nawilżenie skóry i najwyższą ochronę przed czynnikami zewnętrznymi nie blokując oddychania skóry. Polyna R przeznaczona jest do stosowania w preparatach do pielęgnacji skóry, zwłaszcza skóry suchej, kosmetykach dla dzieci i do opalania.
Opakowanie: pojemnik 25 kg


Skład INCI: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil (and) Hydrogenated Castor Oil (and) Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax (and) Cera Alba (Beeswax)
Opis: Roślinna alternatywa dla wazeliny. Produkt zapewnia ochronę skóry i jej nawilżenie. VP 170 wzmacnia połysk co czyni go idealnym składnikiem makeup-ów i kosmetyków ochronnych do ust.
Opakowanie: pojemnik 25 kg 

Roślinny zamiennik silikonów


 
Polyssan O

Skład INCI: Olea Europea (Olive) Fruit Oil (and) Olea Europea (Olive) Fruit Oil Glyceryl Oleate
Opis: Polyssan O jest emolientem o charakterystyce podobnej do lekkich silikonów. Polyssan O może być stosowany w szerokiej gamie kosmetyków, emulsjach do pielęgnacji twarzy, olejkach do demakijażu, mleczkach do mycia twarzy, produktach do masażu. Polissan O jest dobrym dyspergatorem dla pigmentów, filtrów mineralnych, nadaje i wzmacnia połysk dzięki czemu jest dobrym składnikiem kosmetyków do ust (balsamy, lipglosy, pomadki).
Opakowanie: pojemnik 25 kg